Dekorace Gabriella    .......... VŠE PRO VÁŠ VELKÝ DEN :-) 

 


Šíře 0,3cm

Řadit podle 
Výrobce 

Saténová stužka šíře 0,3cm.Stužku lze použít na výrobu vývazků, dekorace na svatební stůl nebo auto.K výrobě šperků či balení dárku...Cena za m.Barva bílá.
běžná cena 3,00 Kč
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA 0,3CM BÍLÁ         BÍLÁ
img


Atlasová stuha bílá se zlatým lurexem .Šíře 3 mm.Cena za m
naše cena 1,50 Kč

Výprodej - atlasová stuha bílá s lurexem šíře 3 mm
img


Saténová stužka šíře 0,3cm.Stužku lze použít na výrobu vývazků, dekorace na svatební stůl nebo auto.K výrobě šperků či balení dárku...Cena za m.Barva smetanová.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA SMETANOVÁ
img


Saténová stuha šíře 0,3cm .Stužku lze použít na výrobu vývazku či jiné svat.dekorace. Je pěkná i na zabalení dárku čí výrobě šperků....Cena za 1 m.Barva červená.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA ČERVENÁ
img


Saténová stuha šíře 0,3cm .Stužku lze použít na výrobu vývazku či jiné svat.dekorace. Je pěkná i na zabalení dárku čí výrobě šperků....Cena za 1 m.Barva bordó.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA BORDÓ
img


Saténová stuha šíře 0,3cm .Stužku lze použít na výrobu vývazku či jiné svat.dekorace. Je pěkná i na zabalení dárku čí výrobě šperků....Cena za 1 m.Barva královská modrá.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA - MODRÁ
img


Saténová stužka šíře 0,4cm.Lze použít na výrobu vývazků, dekorace na svat.stůl či auto. K výrobě šperků, balení dárků , atd....Cena za 1m.Barva:zelená
naše cena 0,90 Kč

SATÉNOVÁ STUŽKA 0,4CM - ZELENÁ
img


Saténová stuha šíře 0,3cm .Stužku lze použít na výrobu vývazku či jiné svat.dekorace. Je pěkná i na zabalení dárku čí výrobě šperků....Cena za 1 m.Barva černá.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA ČERNÁ
img


Saténová stuha šíře 0,3cm .Stužku lze použít na výrobu vývazku či jiné svat.dekorace. Je pěkná i na zabalení dárku čí výrobě šperků....Cena za 1 m.Barva sv.šedá.
naše cena 1,30 Kč

SATÉNOVÁ STUHA  SV.ŠEDÁ